Menu
Piotr Ławacz

Piotr Ławacz

Partner Rozwoju Osobistego i Biznesowego, coach (posiada akredytację ACC ICF, w trakcie akredytacji PCC), mentor, trener biznesu, doradca, psycholog. Trener biznesu od 1993 roku, przeprowadził ok. 2000 dni szkoleniowych – treningów i warsztatów z zakresu psychologii zarządzania, komunikacji i współpracy. Szkoli korporacje, firmy średnie, małe oraz agendy samorządowe i organizacje pozarządowe. Współpracownik międzynarodowych, renomowanych dostawców rozwiązań szkoleniowych takich jak Achive Global, Imparta, Sandler Training.

Wykładowca i kierownik merytoryczny na Akademii Coachingu Biznesowego przy Agencji Rozwoju Pomorza, wykładowca na Podyplomowym Studium Zarządzania Personelem przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na Akademii Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Akademii Trenera Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim, członek International Coach Federation, współpracownik Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

Jako coach dotychczas zrealizował ok. 1000 godzin kwalifikowanego coachingu indywidualnego
i grupowego oraz setki godzin coachingu umiejętności. Prowadzi własną Pracownię Rozwoju Osobistego WIN!, jest współpracownikiem Coaching Center/CoachWise.

Często gości na łamach mediów, w audycjach radiowych i telewizyjnych jako konsultant w dziedzinie coachingu i psychologii społecznej.

Więcej: www.piotrlawacz.pl